Jak nás podpořit

Již rok a půl usilujeme o proměnu vzdělávání na pedagogických fakultách. Máme za sebou desítky akcí, stovky hodin práce – a před sebou smělé plány na další činnost. Do všech našich aktivit se přitom pouštíme dobrovolnicky a často na vlastní náklady. Budeme velmi rádi, pokud se nás rozhodnete podpořit a cestu k inovacím pedagogického vzdělávání tak ulehčit.

1.

Sdílení a šíření

Přihlašte se k našim myšlenkám!
Šíření naší iniciativy je pro další úspěch klíčové.

Otevřeno na Facebooku »

Můžete sdílet náš web nebo naši facebookovou stránku mezi své přátele nebo využít jakékoli své další možnosti k tomu, aby o nás bylo více slyšet.

2.

Finanční podpora

Naše činnost samozřejmě něco stojí.
Pokud vás oslovila, oceníme libovolné finanční dary:

transparentní účet: 2701068373 / 2010 »

Nejste si jistí, zda nám přispět? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vysvětlíme více a nabídneme darovací smlouvu nebo potvrzení pro odečet z daní. – Jak hospodaříme »

Pojďte do toho s námi!

Chcete se zapojit do diskuse?

Napište nám, co si myslíte! Stojíme o vaše postřehy a návrhy inovací. Rádi vás též uvidíme na některé z našich akcí nebo debat, jejichž kalendář můžete sledovat na našem Facebooku.

Chcete se přidat?

Hledáme další lidi do našich týmů v jednotlivých městech! Ať už studujete pedagogickou fakultu, něco jiného nebo třeba vůbec nic, oceníme vaši pomoc a rádi vás přivítáme mezi sebou. Naši členové se věnují zejména přípravě akcí a dalším podpůrným činnostem. Možností, jak se zapojit, je celá řada.

Chcete s námi spolupracovat?

Spolupráce s nejrůznějšími partnery je pro nás klíčová. S mnoha dalšími lidmi i organizacemi sdílíme společnou vizi, která nás vede k pořádání akcí a vzájemné podpoře. Vidíte-li to podobně, neváhejte nás kontaktovat.

Chcete nás podpořit?

Úkol, který jsme si vytyčili, není z nejlehčích; síly studentské iniciativy jsou přitom omezené. Budeme tak velmi rádi za vaši podporu, ať už půjde o přihlášení se k naší vizi, pomoc s propagací našich myšlenek na sociálních sítích nebo třeba finanční dar na náš transparentní účet.