Otevírejte proměnu vzdělávání s námi!

Už sedmým rokem budujeme lepší podmínky pro přípravu učitelů a měníme zajeté koleje systému, kterým jsme si sami prošli. Našich 300+ dobrovolníků působí v po celé zemi a uskutečňuje naši vizi skrze naše aktivity či ve svém každodenním životě. Celou organizaci přitom drží pohromadě rostoucí tým zaměstnanců.

Proč to všechno děláme?

Chceme ve školách pedagogy, se kterými se všechny děti naplno a s radostí rozvíjejí. Sami to nezvládneme a hledáme mezi sebe nové tváře. Potřebujeme vás, abychom našeho cíle mohli plně dosáhnout.

Zapojit se můžete dvěma způsoby:

1.
Přidejte se k nám jako
aktivní členové týmu

V jednotlivých městech i na celostátní úrovni pořádáme akce pro budoucí učitele, podporujeme vyučující na pedagogických fakultách, angažujeme se ve vzdělávací politice a usilujeme o systémové změny. Zveme mezi sebe další studenty, vzdělavatele, učitele a každého, kdo rád přiloží ruku k dílu.

Aktuálně hledáme též zaměstnance, více níže!

Členové našeho týmu jsou zapojeni do aktivit uvnitř Otevřena. Podílí se na našich aktivitách v míře dle svých kapacit, ať už na fakultní nebo na celostátní úrovni. Mají možnost plně se podílet na směřování hnutí – jaké má Otevřeno být a čemu se má věnovat? Jsou jim k dispozici zdroje a výhody členství v Otevřenu jako jsou naše interní vzdělávání a členská setkání. Členové týmu se oproti podporovatelům více orientují v aktuálním dění v Otevřenu. Důležitá je ochota se učit a získávat nové zkušenosti a být v aktivním kontaktu s dalšími členy Otevřena.

2.
Přidejte se k nám jako
členové podporovatelé

Mít takové pedagogy, se kterými se všechny děti s radostí a naplno rozvíjejí, není úkol, kterého může náš tým dosáhnout sám. Pokud vás myšlenka Otevřena oslovila, ale nechcete nebo nemůžete se aktivně zapojit jako dobrovolník, staňte se členem Otevřena jako podporovatel a přidejte se k hnutí lidí, kteří usilují o společnou věc.

Vyplňte přihlášku »

Podporovatelé jsou členy Otevřena, ale nezapojují se do organizace aktivit. Hlásí se ke stejnému poslání a stejným stanovám, ovšem naši myšlenku realizují sami ve svých životech. Možná skrze výuku budoucích učitelů na fakultách, výuku dětí ve školách nebo přípravu vzdělávacích programů, ale jsou i další možnosti. Usilujete někde svým kouskem o lepší pedagogy? Pak váš mezi námi rádi uvítáme. A pokud si nejste jisti, zda sem zapadáte, ozvěte se nám. Podporovatele informujeme o dění v Otevřenu a o dalších novinkách ze světa vzdělávacích inovací. Propojujeme je s dalšími, podobně smýšlejícími lidmi v jedné komunitě a posíláme do světa jejich nápady a zkušenosti.

Nejste si jistí?

Otevřené pozice:

Momentálně nehledáme lidi na žádné konkrétní pozice, neváhejte se nám však ozvat a přidat se!

Těšíme se, až na téhle fotce příště budete s námi 🙂